United States of Albania T-shirt

104 reviews
$ 34.99

As Skanderbeg said, only when we are united we shall win the war against tyranny. Thus, let’s all raise swords and fight for the United States of Albania, as it is our only hope. 

  • 100% combed ring spun cotton
  • Pre-shrunk for extra durability
  • Regular fit

Customer Reviews
5.0 Based on 104 Reviews
5 ★
99% 
103
4 ★
1% 
1
3 ★
0% 
0
2 ★
0% 
0
1 ★
0% 
0
Customer Photos
Write a Review

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
XK
23 Sep 2021
Xhek K.
Netherlands Netherlands

.

Super!

L
05 Aug 2021
Laura
Germany Germany

SUPER

Cdo gje ishte perfekt! Jo vetem qe u pyeta nese me pelqente porosia, por edhe u ndihmova nga stafi per gabimin qe kisha bere ne adresen e dergimit. Pakoja duhet te kthehej ne USA perseri dhe stafi u tregua aq i mire, sa ma dergoi perseri ne kohe rekord! Cilesia eshte shume e mire: pambuk i bute dhe shume i rehatshem, ngjyrat e stampimit terheqin menjehere vemendjen. Nje pergezim shume i madh edhe per designer te bluzave! Na mungonte nje design shiptar, por me nota moderne dhe cool! :D Sigurisht, do porosis perseri !!!

F
02 Jun 2021
Faton
Germany Germany

LIRIA KA EMËR Hoddy

Kualitet shume i shkëlqyer, Staff shumë i mire dhe ka ardhë shumë shpejt! Well done guys

04 Jun 2021

Shqipful

Shume faleminderit Faton dhe jemi shume te lumtur qe te ka pelqyer. Ta gezosh! ��

S
19 Apr 2021
S.Tusha
Germany Germany

Qualität te lartë

Staffi shum i mir

N
19 Apr 2021
Njomez
Canada Canada

Perfect

Oh sa krenari me veshe kete t-shirt. Jame mese e lumtur qe kemi nje trim si ky ti a tregojme botes. Ju falemnderit cilesia eshte perfecte.

A
06 Apr 2021
Arian
Netherlands Netherlands

In one word perfect !

Bought the size L it fits perfect ! Fast delivery & they have a lovely staff.