United States of Albania Hoodie

37 reviews
$ 54.99
  • Exterior: 100% Cotton
  • Interior: Fleece 65% ring-spun cotton, 35% polyester 
  • Front pouch pocket & Matching flat drawstrings
Customer Reviews
5.0 Based on 37 Reviews
5 ?
97% 
36
4 ?
3% 
1
3 ?
0% 
0
2 ?
0% 
0
1 ?
0% 
0
Write a Review

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
HO
09 Jun 2021
Hisni O.
Denmark Denmark
Cerciz Topulli Hoodie

Faleminderit shumë per nje produkt kualitativ me permbajtje kombëtare vetëm fjalë te mira nga unë ishit shumë të sjellshem dhe të shpejtë ti ktheni e-mailet gjatë gjithë kohës vetëm vazhdoni keshtu jeni më të mirët ju lumtë

A
12 Mar 2021
Ardian
Switzerland Switzerland
10 stars if its possible

Everything good and nice quality! Great job!

N
03 Feb 2021
Norë
Austria Austria
great!

love the hoodies and shirts! quality is amazing and worth the price :)

D
03 Feb 2021
Drita
United States United States

Great merch! Proud Albanian- Besa !

V
21 Oct 2020
Valon
Norway Norway

Comfy hoodie and a perfect fit & including a lovely staff

XH
28 Jul 2020
xonka h.
hoodie ÇT

super produkt dhe super staf faleminderit!