House Dardania T-shirt

101 reviews
$ 34.99
The mighty sigil of the House Dardania brought in a Game of Thrones-themed beautiful and proud design. Perfect for every proud Albanian/Dardanian as a gift or for everyday use.
  • 100% combed and ring-spun cotton
  • Pre-shrunk for extra durability
  • Regular unisex fit
Customer Reviews
5.0 Based on 101 Reviews
5 ?
99% 
100
4 ?
1% 
1
3 ?
0% 
0
2 ?
0% 
0
1 ?
0% 
0
Customer Photos
Write a Review

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
XK
23 Sep 2021
Xhek K.
Netherlands Netherlands

.

Super!

L
05 Aug 2021
Laura
Germany Germany

SUPER

Cdo gje ishte perfekt! Jo vetem qe u pyeta nese me pelqente porosia, por edhe u ndihmova nga stafi per gabimin qe kisha bere ne adresen e dergimit. Pakoja duhet te kthehej ne USA perseri dhe stafi u tregua aq i mire, sa ma dergoi perseri ne kohe rekord! Cilesia eshte shume e mire: pambuk i bute dhe shume i rehatshem, ngjyrat e stampimit terheqin menjehere vemendjen. Nje pergezim shume i madh edhe per designer te bluzave! Na mungonte nje design shiptar, por me nota moderne dhe cool! :D Sigurisht, do porosis perseri !!!

F
02 Jun 2021
Faton
Germany Germany

LIRIA KA EMËR Hoddy

Kualitet shume i shkëlqyer, Staff shumë i mire dhe ka ardhë shumë shpejt! Well done guys

04 Jun 2021

Shqipful

Shume faleminderit Faton dhe jemi shume te lumtur qe te ka pelqyer. Ta gezosh! ��

S
19 Apr 2021
S.Tusha
Germany Germany

Qualität te lartë

Staffi shum i mir

N
19 Apr 2021
Njomez
Canada Canada

Perfect

Oh sa krenari me veshe kete t-shirt. Jame mese e lumtur qe kemi nje trim si ky ti a tregojme botes. Ju falemnderit cilesia eshte perfecte.

A
06 Apr 2021
Arian
Netherlands Netherlands

In one word perfect !

Bought the size L it fits perfect ! Fast delivery & they have a lovely staff.