I Am Illyrian Hoodie

29 reviews
$ 54.99
  • Unisex fit
  • 100% cotton exterior 
  • 65% ring-spun cotton, 35% polyester interior 
  • Charcoal Heather is 60% ring-spun cotton, 40% polyester exterior 
  • Front pouch pocket
  • Matching flat drawstrings
Customer Reviews
5.0 Based on 29 Reviews
5 ?
100% 
29
4 ?
0% 
0
3 ?
0% 
0
2 ?
0% 
0
1 ?
0% 
0
Write a Review

Thank you for submitting a review!

Your input is very much appreciated. Share it with your friends so they can enjoy it too!

Filter Reviews:
GG
16 Oct 2021
Gerard G.
United States United States

Hoodie

Faleminderit shume you guys are the best !! Great quality ❤️

HO
09 Jun 2021
Hisni O.
Denmark Denmark

Cerciz Topulli Hoodie

Faleminderit shumë per nje produkt kualitativ me permbajtje kombëtare vetëm fjalë te mira nga unë ishit shumë të sjellshem dhe të shpejtë ti ktheni e-mailet gjatë gjithë kohës vetëm vazhdoni keshtu jeni më të mirët ju lumtë

A
12 Mar 2021
Ardian
Switzerland Switzerland

10 stars if its possible

Everything good and nice quality! Great job!

N
03 Feb 2021
Norë
Austria Austria

great!

love the hoodies and shirts! quality is amazing and worth the price :)

V
21 Oct 2020
Valon
Norway Norway

Comfy hoodie and a perfect fit & including a lovely staff

XH
28 Jul 2020
xonka h.

hoodie ÇT

super produkt dhe super staf faleminderit!